Nahrávám...

Solární LED svítidlo do bazénu MoonLight

Solární LED svítidlo do bazénu MoonLight
SLEVA 28%
NOVĚ

Parametry a specifikace:

  • Montáž : snadno a rychle bez elektroinstalace
  • Zdroj : solární energie, PROVOZNÍ NÁKLADY NULOVÉ
  • Možnosti umístění : veškeré vodní nádrže - bazény, fontány, jezírka
  • Barva světla : bílá 4000K
Dostupnost: Skladem
Hmotnost: 1.2kg

Cena běžná: 8.290 Kč

Vaše cena s DPH: 6.000

Unikátní řešení osvětlení bazénů - bezpečně, rychle a s nulovými provozními náklady.  

Hlavní přednosti tohoto řešení:

1.   Snadná instalace během několika minut bez nutnosti vypouštění bazénu.

2.   Není nutná žádná příprava a protahování kabelů, jistících prvků, proudového chrániče apod. - výrazné snížení nákladů.

3.   Svítidlo využívání obnovitelnou energie - provozní náklady jsou nulové

4.   Umožňuje osvětlení pod vodou ve veškerých nádržích (fontány, jezírka..), kde není technicky ani jinak možné provést klasickou elektroinstalaci.

 

PROVOZ:

Zařízení funguje díky sluneční energii . Jeho velké fotovoltaické panely uchovávají energii zachycenou během dne v tenkých bateriích s kapacitou 3 200mAh. Řídicí elektronika je zodpovědná za zapnutí svítidla při soumraku a vypnutí nad ránem.

Jednotka je konfigurována tak, aby hodinová expozice na slunci (exponovat solární panel není problém pokud je ponořen pod vodou), dodala akumulátorům energii na hodinový výkon LED čipů pro plný výkon světelného toku 320 lumenů. V letních dnech je tedy zaručen plný světelný výkon po celou noc. LED čipy vyzařují světlo v horizomtálním i vertikálním úhlu 175° .

Protože svítidlo není připojeno k elektrické síti a pracuje autonomně s napětím nižším než 4 volty, není zde žádné riziko úrazu elektrickým proudem.

Každá jednotka může osvětlit přibližnou plochu 15-20 metrů čtverečních.

KONSTRUKCE:

Výroba svítidla je prováděna se zaměřením na materiály a komponenty výhradně prvotřídní kvality, které splňují certifikaci RoHS.

Jeho exkluzivní zapouzdření bez šroubů a spojů, bez vnitřního vzduchu, umožňuje skvělý výkon, a to jak při příjmu sluneční energie, tak i při nočním osvětlení.

Celkové rozměry jsou: Průměr 310 mm, tloušťka 12 mm a hmotnost 1,2 kg. Bez hran, je dokonale přizpůsoben pro instalaci do bazénu.

INSTALACE:

Na rozdíl od tradičních systémů není pro instalaci solárního svítidla  nutné vyprázdnění bazénu, vrtání, nebo jiná stavební příprava . Fixace se provádí aplikací pružného polymeru, který dokonale lepí pod vodou, bez rozdílu zda je voda upravována chlorováním, vodou slanou, nebo vodami se standartními výkyvy PH. Součástí balení je dvojitá tuba polymeru.

Instalace LED solárního akumulátorového svítidla , je vhodná pro bazény vinylové, sklolaminátové, keramické, dlážděné, nebo nerezové.

PODÍVEJTE SE NA NÍŽE PŘILOŽENÁ VIDEA.

Instalace svítidla

světelný efekt šíření světla pod hladinou

Naposledy prohlížené