Nahrávám...

KOMO FIDIBUS XL

KOMO FIDIBUS XL
SLEVA 22%
DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost: Skladem

Cena běžná: 15.990 Kč

Vaše cena s DPH: 12.490

MLÝNEK NA OBILÍ KOMO FIDIBUS XL.- ideální pro velké rodiny, malé komunity, nebo třeba mateřské školy.

V masivním bukovém těle najdete vysoce výkonné mlecí kameny, které rychle umelou obilí na čerstvou mouku. S mlýnkem Komo Fidibus XL  si můžete vyrobit čerstvou mouku těsně před pečením a můžete si být jisti, že neobsahuje žádné konzervanty ani přídatné látky. Rozdíl v chuti poznáte u prvního bochníku chleba, který upečete.

Jednoduchá a bezpečná obsluha

Mlýnek Komo Fidibus XL má velice jednoduchou obsluhu. Stačí jen zapnout mlýnek a nasypat suroviny do velké dřevěné násypky s kapacitou 1200 gramů. Hrubost mletí nastavíte pootočením násypky. Můžete si připravit libovolnou hrubost mletého obilí po jemnou mouku, třeba na moučník.Výkon 100 gramů za minutu zajistí, že budete mít čerstvou mouku extra rychle.

A čištění je výjimečně snadné. Stačí jen odšroubovat násypku a občas okartáčovat kameny, nebo pomlít trochu rýže či pšenice.

Mlýnek typ Fidibus XL je osazen výkonným motorem 600 W, který bez problémů umele: rudozrnné nebo bílé pšenice, ovesné krupy, rýži, pšenici špaldu, ječmen, pohanku, žito, miličky, quinou, suchou čočku, sušené fazole, sušené koření ,...

Exklusivní provedení z bukové překližky a kvalitní mlecí kameny - estetika, ale hlavně bezvadná funkčnost je důležitá

Mlýnek je vyroben z velmi kvalitního bukového dřeva s mlecími kameny z  nejmodernější směsi keramiky a korundu. Kameny mají speciálně upravený extra tvrdý povrch, aby nedošlo k jejich opotřebování. Díky tomu je zrno umleto rychle a velmi kvalitně.

Materiál: bukové dřeva
Jednoduché nastavení od hrubého až po nejjemnější mletí mouky
Vyrobí 200 gramů mouky za minutu
Snadné a rychlé čištění

 

Výkonný a silný motor a velmi kvalitní téměř nezničitelné mlecí kameny
Velmi tichý rovoz
Vyrobeno v Německu

Informace

Výrobce: KoMo
Barva: Přírodní buk
Hmotnost 9 kg
Výkon motoru 600 W

Objem násypky 1200 g
Výkon mletí 200 g/min
Rozměry 36,5 x 16,5 x 16,5 cm
Záruční doba 12 let

Naposledy prohlížené