Nahrávám...

KOMO FIDIBUS MEDIUM

KOMO FIDIBUS MEDIUM
DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost: Skladem

Cena běžná: 8.960 Kč

Vaše cena s DPH: 8.960

MLÝNEK NA OBILÍ KOMO FIDIBUS MEDIUM

V masivním bukovém těle najdete vysoce výkonné mlecí kameny, které rychle umelou obilí na čerstvou mouku. S mlýnkem Komo Fidibus MEDIUM si můžete vyrobit čerstvou mouku těsně před pečením a můžete si být jisti, že neobsahuje žádné konzervanty ani přídatné látky. Rozdíl v chuti poznáte u prvního bochníku chleba, který upečete.

Jednoduchá a bezpečná obsluha

Mlýnek Komo Fidibus MEDIUM má velice jednoduchou obsluhu. Stačí jen zapnout mlýnek a nasypat suroviny do velké dřevěné násypky s kapacitou 850 gramů. Hrubost mletí nastavíte pootočením násypky. Můžete si připravit libovolnou hrubost mletého obilí po jemnou mouku, třeba na moučník.Výkon 100 gramů za minutu zajistí, že budete mít čerstvou mouku extra rychle.

A čištění je výjimečně snadné. Stačí jen odšroubovat násypku a občas okartáčovat kameny, nebo pomlít trochu rýže či pšenice.

Mlýnek typ Fidibus MEDIUM je osazen výkonným motorem 360 W, který bez problémů umele: rudozrnné nebo bílé pšenice, ovesné krupy, rýži, pšenici špaldu, ječmen, pohanku, žito, miličky, quinou, suchou čočku, sušené fazole, sušené koření ,...

Exklusivní provedení z bukového překližky a kvalitní mlecí kameny - estetika, ale hlavně bezvadná funkčnost je důležitá

Mlýnek je vyroben z velmi kvalitního bukového dřeva s mlecími kameny průměru 85 mm z  nejmodernější směsi keramiky a korundu. Kameny mají speciálně upravený extra tvrdý povrch, aby nedošlo k jejich opotřebování. Díky tomu je zrno umleto rychle a velmi kvalitně.

Materiál: bukové dřeva
Jednoduché nastavení od hrubého až po nejjemnější mletí mouky
Vyrobí 100 gramů mouky za minutu
Snadné a rychlé čištění

 

Výkonný a silný motor a velmi kvalitní téměř nezničitelné mlecí kameny
Velmi tichý rovoz
Vyrobeno v Německu

Informace

Výrobce: KoMo
Barva: Přírodní buk
Hmotnost 7 kg
Kameny prům.85 mm

Výkon motoru 360 W

Objem násypky 850 g
Výkon mletí 100 g/min
Rozměry 33,1 x 15,5 x 16 cm
Záruční doba 12 let

Naposledy prohlížené