Nahrávám...

GORENJE GV662D60

10.990s DPH
Na dotaz

GORENJE GV662D60

Plně integrovaná myčka nádobí Gorenje GV662D60 je zařazena v energetické třídě A+++. Na jedno naplnění umyje 16 sad nádobí. Ovládána je shora pomocí dotykového ovládacího panelu. Konec programu ohlásí světelný signál. K dispozici má 5 mycích programů: intenzivní mytí, auto program, křišťálové sklo, ECO program, 1 h mytí a umožňuje také vytvořit programovou paměť. Samozřejmostí je odložený start 0 -24 hodin. Vnitřní výbavu myčky Gorenje GV662D60 tvoří 3 koše. Horní je možné výškově nastavit MultiClack mechanismem bez nutnosti výsuvu. Horní příborová zásuvka má tleeskopické pojezdy. Všechny koše jsou velmi flexibilní díky různým sklopným a skládacím částem. Funkce TotalDry automaticky pootevře dvířka na konci programu. Funkce SpeedWash umožňuje zkrátit programy. Pro bezpečnost je myčka nádobí vybavena ovchranou proti přetečení Total AquaStop. Šířka 60 cm.

Plně integrovaná myčka nádobí

Plně vestavnou myčku Gorenje GV662D60 si oblíbíte díky její účinné, úsporné, ale zároveň i tichému provozu. O šířce 60 cm a velkým vnitřním prostorem se tato myčka postará o veškeré nádobí z niekoľkochodového oběda či večeře najednou. Používání myčky je ještě jednodušší díky pohodlnému ovládání shora. Oceníte i informativní displej, který informuje o zbývajícím čase a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A+++.
Dostatečný prostor

Myčka XXL Gorenje GV662D60 vám poskytuje dostatečný prostor pro všechny vaše nádobí, např. po rodinné večeři. Disponuje koši, které vám umožní uložit do myčky až 16 jídelních souprav nádobí najednou. Flexibilní interiér vám poskytne různé způsoby nakládání či vykládání nádobí, a výsledky mytí jsou dokonalé.
Speedwash

SpeedWash zkrátí čas mycích programů. Pokud potřebujete nádobí umýt rychleji než je standardní čas, rychlý 20 minutový program je možné pomocí funkce SpeedWash zkrátit na rekordních 15 minut. Ideální pro méně zašpiněné nádobí v případě, že máte více hostů najednou.
Funkce TotalDry

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky trošku otevřou pro vypuštění nadbytečné páry. To umožňuje přístup čerstvého vzduchu, čímž se umyté nádobí, jako například plastové nádoby, kompletně vysuší. Vynikající pro rychlé schnutí s nízkou spotřebou energie.

Invertorový motor PowerDrive

Myčka disponuje výkonným invertorovým motorem PowerDrive s regulací otáček. Díky tomu zajišťuje vysoký výkon s významně tišší provoz a nižší spotřebou energie, a tím poskytne delší životnost myčky.
AutoProgramme

Někdy potřebujete skleněné nádobí jen opláchnout, jindy je vaše myčka plná hrnců z nedělního oběda. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění - jeden program AutoProgramme se přizpůsobí všem vašim potřebám.
Funkce ExtraHygiene

Tato funkce prodlouží dobu mytí a teplotu zvýší o 5°C. V kombinaci s intenzivním programem to znamená, že nádobí se myje při teplotě 75°C, což ničí většinu bakterií. Program, který napodobuje proces sterilizace, je vytvořen pro rodiny s dětmi pro čištění dětských potřeb a lahví.
QuickIntensive

Díky optimalizaci všech fází mycího cyklu, může myčka SmartFlex ukončit program v průběhu jedné hodiny. To znamená, že při plném zatížení myčky špinavým nádobím budete mít nádobí dokonale čisté a suché mnohem rychleji, než kdybyste je myli a utírali ručně a hlavně při použití mnohem menšího množství vody a energie.
Statusové světlo LedLight

Na spodní části dveří myčky je umístěno speciální LED světlo, které neustále indikuje probíhající program mytí. Díky němu tak budete stále v obraze či probíhá mycí program nebo již skončil.
Total AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.
Možnost připojení k přívodu horké vody

Myčku Gorenje můžete místo studené vody připojit k horké vodě (s teplotou max. 70°C). Když si vyberete přívod horké vody, zkrátíte tak čas trvání programu a snížíte spotřebu energie myčky. Řešení pro vaši rodinu šetrné k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu.
Samočisticí filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA