Nahrávám...

Faber HIGH-LIGHT BK MATT KL A121

SLEVA 10%
39.375s DPH
Skladem

Stropní digestoř HIGH-LIGHT KL
Stropní odsavač par HIGH-LIGHT je navržen pro zabudování do stropního podhledu v souladu s posledními designovými trendy. Jeho nespornou předností je plochá konstrukce motoru umožňující zabudování také do nízkých podhledů.

Luxusní digestoř bez rušivých prvků vás na první pohled zaujme ladně zaoblenými rohy a neobvyklým obvodovým osvětlením, které jí propůjčuje nezaměnitelný elegantní styl.

Odsavač v matně černém provedení se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, neruší výhled při vaření a je vhodný především do větších prostor, které vzniknou spojením kuchyně s obývacím pokojem.

Moderní ventilační jednotka BRUSHLESS, ukrytá uvnitř digestoře, zaručuje úsporu energie až o 85%. Tento motor je vyvinutý společností FABER a je v současné době nejtišším motorem na trhu a je klasifikován v energetické třídě A+.

Unikátní je možnost propojení digestoře se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky, zůstávají zachovány všechny funkce digestoře a její provoz se stává bezhlučným.

Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny. Zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).

Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.

Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.

Digestoř je možné bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření(K-LINK).


Dokonalé osvětlení pracovní plochy je zajištěno atraktivním obvodovým LED páskem s příjemnou intenzitou světla a velmi nízkou spotřebou.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Hlučnost IEC 60704-2-13
40 - 65
Filtr
kovový kazetový
Energetická třída
A+
Maximální hlučnost
INT 72
Minimální hlučnost
40
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
40 | 56 | 65 | INT 72
Signalizace nasycení filtrů
Ano
Počet motorů
1
Štěrbinové sání
Ano
Maximální výstupní tlak
700
Osvětlení
LED obvodové 4000K
Recirkulace
Ano
Minimální výkon odtahu
160
Výkon dle IEC 61591
160 | 340 | 490 | 700
Motor BRUSHLESS
Ano
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka, dálkové / z varné desky
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Třída A+
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
Modifikace
HIGH-LIGHT BK MATT KL A121
Intenzivní odsávání
Ano
LED žárovky
Ano
Maximální příkon motoru
145
Maximální výkon odtahu
700
Výkon
700
Výstupní průměr
220 x 90
Odsávání do komína
Ano
Ventilační jednotka
BRUSHLESS
Minimální prostor
Ano
Trvalá ventilace
Ano
Externí motor
Ano
K-Link
Ano
Dálkové ovládání Premium
Ano

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA