Nahrávám...

Faber GLAM FIT ZERO DRIP PLUS SAND MATT A80

SLEVA 10%
21.591s DPH
Skladem

Komínová digestoř GLAM FIT ZERO DRIP PLUS
Atraktivní a přirozeně minimalistická nástěnná digestoř GLAM FIT ZERO DRIP PLUS v kombinaci matně pískového v odstínu RAL 0508010 skla s transparentním okrajem vyzařuje eleganci v každém detailu. Speciální matný povrchový materiál v odstínu RAL 0508010 je extrémně odolný vůči otiskům prstů a zajistí perfektně čistý povrch digestoře .

Její čisté linie ukrývají exkluzivní technologii FABER NAUTILUS - plochou ventilační jednotku, která umožňuje ultra plochý vzhled digestoře.

GLAM FIT, vůbec první zcela plochá vertikální skleněná digestoř, se vyznačuje ultratenkým tělem s hloubkou pouhých 19 cm. Díky tomu nepřekáží při vaření a činí kuchyň vzdušnější. Při zabudování digestoře mezi horní skříňky zároveň nevystupuje z jejich linie.

Technologie Zero Drip Plus aktivuje jednoduchým stisknutím tlačítka vyhřívání skla a vnitřních částí digestoře. Tím aktivně zabraňuje tvorbě kondenzátu na povrchu skla, a to dokonce i během dlouhého vaření.

Vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie řadí digestoř do energetické třídy A.

Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. V případě většího množství par můžete napomoci jejich sběru otevřením panelu pomocí pístů.

Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření. Všechny funkce můžete ovládat pomocí dotykového ovládání.

O perfektní osvětlení varné plochy se postarají dvě LED diodové žárovky.

Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Energetická třída
A
Filtr
kovový kazetový
Hlučnost IEC 60704-2-13
54 - 67
Maximální hlučnost
INT 74
Minimální hlučnost
54
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
54 | 57 | 67 | INT 74
Štěrbinové sání
Ano
Třída A
Ano
Ventilační jednotka Nautilus
Ano
Dvojité sání
Ano
Intenzivní odsávání
Ano
Doběh po ukončení vaření
Ano
LED žárovky
Ano
Zero Drip
Ano
Antitouch
Ano
Modifikace
GLAM FIT ZERO DRIP PLUS SAND MATT A80
Maximální výstupní tlak
630
Počet motorů
1
Maximální příkon motoru
125
Odsávání do komína
Ano
Osvětlení
2x LED diody 4000K
Ovládání
dotykové
Recirkulace
Ano
Počet rychlostí
3
Počet stupňů
3+INT
Maximální výkon odtahu
530
Výkon
530
Ventilační jednotka
NAUTILUS
Minimální výkon odtahu
180
Výkon dle IEC 61591
180 | 270 | 390 | INT 530
Výstupní průměr
150 / 120

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA