Nahrávám...

BEKO DIN26421

  • BEKO DIN26421
SLEVA 16%
10.490s DPH
Na dotaz

Beko DIN26421:

Tichá myčka s funkcí pro mytí plechů

Moderní a úsporná A++ vestavná myčka nádobí s tichým provozem, velkou kapacitou pro 14 sad nádobí a funkcí mytí plechů Tray Wash. Odolný a účinný invertorový motor má dlouhou životnost a zajišťuje tichý provoz myčky s nižšími náklady. Ve výbavě myčky naleznete celkem 7 programů včetně automatického nebo intenzivního programu, jistě oceníte také program na čištění myčky. Systém GlassShield vám přináší perfektní péči o skleněné nádobí, zatímco LED paprsek promítaný na podlahu vás informuje o stavu mycího programu.

Díky funkci Poloviční náplň můžete mýt nádobí i v případě, že myčka není zcela zaplněna. Velkou flexibilitu a pohodlí při ukládání nádobí vám přináší systém Acrobat s nastavitelným horním košem, držáky na mytí plechů a nebo držák na dlouhé předměty. Nechybí ani funkce odloženého startu, automatická funkce pro tablety All-in-one, senzor čistoty vody nebo extra sušení s podporou páry SteamGloss. Ochranu proti přetečení zajišťuje systém WaterSafe+ s Aquastopem.

UPOZORNĚNÍ - nábytková dvířka:
Upozorňujeme, že u většiny vestavných myček se počítá s tím, že zákazník si na dvířka spotřebiče přidělá (nebo nechá přidělat truhlářskou firmou) desku odpovídající designu jeho kuchyňského nábytku. Na obrázcích vestavných spotřebičů jsou často pro ilustraci zobrazena nábytková dvířka, která však nejsou se spotřebičem dodávána.
Beko DIN26421 má tyto přednosti:


ProSmart™ invertorový motor
Tichý provoz s dlouhou životností a úsporou energie

Moderní technologie invertorového motoru v této myčce nádobí Beko vám přináší mnoho výhod. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří elektrickou energii a zaručuje tichý, téměř nehlučný provoz. Invertorový motor má díky zvýšené mechanické odolnosti dlouhou životnost, dále také lepší kroutící moment, vyšší rychlost a efektivnější regulaci. Užívejte si klidu, zatímco vaše myčka se postará o zbytek – tiše, účinně a po dlouhá léta.


Sušení s podporou páry SteamGloss
Dokonale suché a lesklé nádobí

Moderní technologie s podporou páry si nacházejí cestu do čím dál tím více domácích elektrospotřebičů. Nejinak tomu je v oblasti mytí nádobí. Tato myčka Beko se může pochlubit parním systémem SteamGloss, díky kterému budete mít perfektně suché nádobí bez ztráty lesku. Vaše sklo bude mít až o 23% více lesku, než je tomu u běžných myček, porcelán dokonce až o 30%. Parní technologie vám přináší dokonale suché a lesklé nádobí.


Ochrana skla GlassShield
Už žádné šedé a poškrábané sklo

Unikátní technologie GlassShield zabraňuje poškozování skla během mytí, a to pomocí oplachování nádobí nezměkčenou vodou. V běžných myčkách při použití standardních programů a technologií může docházet ke korozi a porušení zejména křehkého skla. Na vině je nesprávná tvrdost a kyselost vody, popřípadě působení agresivních detergentů. Patentovaná technologie GlassShield upravuje vodu a její vlastnosti tak, aby při použití programu GlassCare nedocházelo k poškození mytého skla. Díky tomu se až 20x prodlužuje životnost skla (což potvrdila i německá nezávislá laboratoř TÜV Rheinland LGA Products GmbH) a je zabráněno jeho zešednutí a poškrábání.


Ultimate Glass Care
Maximální ochrana vašeho skla

Chcete, aby vaše sklenice vypadaly jako nové? Pak je pro vás určena tato myčka nádobí s technologií Glass Care. Ta zaručuje šetrné mytí i toho nejdražšího a nejkřehčího skla, a to díky kombinaci několika technologií, programu, funkcí a košového uspořádání uvnitř myčky. Glass Care zamezí poškození skla chemickými produkty, teplotou, tlakem vody či kovovými částmi myčky.


Program Auto
Ideální program pro každodenní mytí

Tato myčka je vybavena inteligentními senzory, které vyhodnotí stupeň znečištění nádobí. Myčka na základě toho automaticky zvolí mycí program v podobě ideálního nastavení teploty, množství vody a délky mytí. Výsledkem je perfektně umyté nádobí s minimální spotřebou energie a vody. (ilustrační obrázek)


Energetická třída A++
Mytí nádobí s vysokou úsporou energie

Tato myčka nádobí Beko byla v souladu se směrnicemi Evropské unie zařazena do jedné z nejúspornějších energetických tříd A++. Nejenže díky tomu ušetříte peníze za provoz, ale také přispějete k menší zátěži na životní prostředí. Spoteřbiče A++ jsou až o 21 % úspornější než spotřebiče třídy A.


Ochrana WaterSafe+™ (AquaStop)
Ochrana vaší domácnosti před vytopením

Kuchyně plná rozlité vody není rozhodně nic příjemného. Naštěstí je tato myčka vybavena systémem ochrany WaterSafe+™, který zastaví přívod vody do myčky, pokud začne voda unikat. Navíc dokáže také zastavit i přívod vody z kohoutku do přívodní hadice, pokud by praskla (tzv. AquaStop). Chraňte svůj domov před potopou a mějte klid v mysli.


LED signalizace provozu na podlahu
Pro váš perfektní přehled

Moderní plně integrované vestavné myčky nádobí Beko mají tichý provoz, takže si často ani nevšimenete, že jsou zapnuté. A protože jsou plně zabudovány do kuchyňské linky, nemůžete stav mytí zkontrolovat letmým pohledem. Tato myčka je naštěstí vybavena světelnou signalizací promítanou na podlahu, která vás upozorní, že je myčka v provozu. Osvětlení podlahy se aktivuje automaticky po spuštění programu a zůstane rozsvícené až do ukončení mycího cyklu.


Program pro čištění myčky Inner Clean
Vždy uvnitř čistá myčka nádobí

Nemáte rádi starosti s údržbou myčky? Nevadí, tato myčka nádobí Beko vám nabízí samočisticí program Inner Clean, který zajišťuje rychlou a ekonomickou údržbu myčky a postará se tak o větší hygienu a příjemnou vůni ve vaší myčce. Program musí být spuštěn pouze je-li myčka prázdná. Doporučujeme tento program spouštět jednou za 1-2 měsíce.

Funkce Fast+
Extra rychlé mytí nádobí

Občas zažijete chvíle, kdy opravdu spěcháte. Například máte doma hosty a potřebujete rychle umýt sklenice a nádobí, aby se nečekalo na další chod v podávání drinků či předkrmů. A to je ta pravá chvíle pro užitečnou funkci Fast+. Pokud ji aktivujete, proces mytí je mnohem rychlejší (až 3krát*), při zachování maximální efektivity. Může vám ušetřit až 70%* vašeho drahocenného času a vaše nádobí bude přesto krásně čisté. Funkci Fast+ můžete využít u vybarných programů - viz návod k použití. (*Testováno interními laboratořemi)


Senzor čistoty vody
Optimalizace programu pro dokonalé umytí

Tato inteligentní myčka nádobí je vybavena senzorem, který měří stupeň znečištění vody a na základě toho upraví parametry zvoleného programu, aby byl výsledek mytí co nejlepší.


Systém Acrobat
Variabilita při ukládání nádobí

Pokud potřebujete měnit výšku horního (středního) koše, abyste mohli například vložit do spodního koše opravdu velké kusy nádobí, přijde vám vhod systém Acrobat, kterým je vybavena tato myčka. Nově vyřešené uložení horního (středního) koše umožňuje jeho velmi jednoduché výškové nastavení do tří poloh. A to i v případě, že je koš plný nádobí. (ilustrační obrázek)


Turbo sušení
Dokonale suché nádobí

Tato moderní myčka se může pochlubit vylepšeným oběhem vzduchu v myčce díky systému Turbo sušení s ventilátorem, který zajistí dokonale suché nádobí. Ventilátor navíc zaručuje, že nádobí má po skončení programu normální teplotu, takže jej můžete bezpečně vyjmout z myčky ihned po skončení cyklu, aniž by hrozilo riziko opaření.


Držáky plechů
Perfektní mytí pekáčů a plechů

Pečicí plechy jsou po použití v troubách zpravidla velmi zašpiněné a mastné, a jejich umytí není nikterak jednoduché. Navíc bývá náročné jejich umístění do myčky nádobí. To je důvod, proč Beko do této myčky instalovalo speciální úchyty, do kterých můžete snadno umístit až tři pečicí plechy. To vám velmi usnadní manipulaci s plechy a navíc můžete zapomenout na mastné skvrny, které by se jinak musely obtížně domýt ručně.


Poloviční náplň
Nečekejte, až se myčka zcela zaplní

Tato praktická funkce vám umožňuje mýt nádobí i v případě, že myčka není zcela zaplněna. Stačí, když částečně naplníte horní i dolní koš a aktivujete funkci Poloviční náplň. Myčka se menšímu množství nádobí přizpůsobí, čímž ušetříte čas, vodu i energii (ve výši zhruba 20% oproti standardním programům) a přesto dosáhnete nejlepšího výsledku mytí.


Tablety All-in-one
Speciální funkce pro kompaktní tablety

Používání tablet "All in 1" do myček nádobí je velmi pohodlné a praktické. Někdy ovšem může způsobit špatné výsledky sušení nebo se zcela nerozpustí. Naštěstí je tato myčka Beko vybavena speciální funkcí, která dokáže tyto negativní jevy eliminovat. Výsledkem je maximální funkčnost při používání kompaktních tablet.


Antibakteriální těsnění
Hygieničtější mytí nádobí

Těsnění ve dveřích myčky je obvykle těžké udržovat v čistotě, takže se stává rájem pro růst nežádoucích bakterií. Z toho důvodu je těsnění u této myčky Beko obohaceno o antimikrobiální látky. Díky tomu zůstává těsnění bez přítomnosti bakterií a navíc vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek myčky od nežádoucích mikroorganismů.


Dětský zámek
Ochrana před nenechavými prstíky

Díky funkci dětského bezpečnostního zámku můžete zablokovat ovládání pro případ, že by si s myčkou hrála vaše ratolest. Tím se zabrání náhodným a nechtěným změnám v průběhu provozu myčky.


Program Mini 30
Extra rychle umyté nádobí

Program Mini 30 je vhodný pro mytí lehce zašpiněného nádobí a skla a je ideální v případech, kdy spěcháte, například když máte doma hosty. Program trvá 30 minut a mytí probíhá při teplotě 35°C, což šetří nejen čas, ale také elektrickou energii.


Senzor tvrdosti vody
Nastavení optimálních parametrů mytí

Tato myčka je vybavena senzorem, který automaticky zjistí tvrdost vody a na základě toho nastaví optimální parametry pro dosažení nejlepšího výsledku mytí a sušení nádobí.


Inovovaná násypka
Spolehlivější dávkování a delší životnost

Inovovaný dávkovač mycího prostředku v této myčce nádobí je vybaven klouzavými dvířky pro pohodlnější použití, otevírá se bez napříjemných zvuků a šetrněji. Navíc je spolehlivější a tím pádem vydrží déle.


Třída účinnosti sušení A
Nejlepší výkon sušení dle norem

Tento parametr nám říká, jak kvalitně myčka nádobí suší. Tato myčka nádobí byla v souladu s normami Evropské unie zařazena do nejvyšší třídy účinnosti sušení A. Obecně se v tomto ohledu myčky zařazují do třídy účinnosti sušení pomocí písmen A až G, přičemž A označuje nejvyšší účinnost.

Třída účinnosti mytí A
Nejlepší výkon mytí dle norem

Tento parametr nám říká, jak kvalitně myčka myje nádobí. Tato myčka nádobí byla v souladu s normami Evropské unie zařazena do nejvyšší třídy účinnosti mytí A.


Vzhled a provedení

Ovládací panel
skrytý
Barva panelu
černá

Spotřeba

Energetická třída
A++
Spotřeba energie za rok
266 kWh/rok
Spotřeba vody za cyklus
11 l
Spotřeba vody za rok
3080 l/rok
Třída účinnosti mytí
A
Třída účinnosti sušení
A

Rozměry a hmotnost

Šířka
59,8 cm
Výška
81,8 cm
Hloubka
55 cm

Objem

Počet sad
14

Hlučnost

Hlučnost
46 dB

Funkce a vybavení

Displej
ano
Počet programů
7
Auto program
ano
Eco program
ano
Intenzivní mytí
ano
Rychlý program
ano
Program na sklo
ne
Samostatný předoplach
ano
1/2 náplň / zónové mytí
ano
Odložený start/konec
ano
Příborová zásuvka
ne
Aquastop
ano
Ochrana proti přetečení
ano
Kontrolka nedostatku leštidla
ano
Kontrolka nedostatku soli
ano
Dětská pojistka
ano

Další

EAN
8690842108631
Český návod
ano
Distribuce
oficiální pro ČR
Záruka
24 měsíců

Detailní parametry a funkce:

1/ Základní parametry
• Typ myčky: vestavná, plně integrovaná (nutná montáž nábytkových dvířek)
• Počet sad nádobí: 14
• Hlučnost: 46 dB
• Displej: ano (LCD)
• Počet sprchovacích úrovní: 3
• Teploty mytí: 6 teplot
• AquaIntense pro intenzivní mytí: ne
2/ Spotřeba
• Energetická třída: A++
• Roční spotřeba el. energie: 266 kWh/rok
• Spotřeba vody na cyklus: 11 l
• Roční spotřeba vody: 3080 l/rok
3/ Bezpečnost
• Ochrana proti úniku vody: WaterSafe+ (Aquastop)
• Dětský zámek: ano
4/ Výbava
• Vnitřní osvětlení: ne
• Držák lahví: ne
• Příborová přihrádka - 3. koš: ne
• Výškově nastavitelný koš Acrobat: ano (nastavitelný do 3 poloh)
• BLDC motor: ano (ProSmart invertorový motor)
• Turbo sušení: ano
• Odložený start: ano (až o 24 hod.)
• Tablety All-in-one: ano (automaticky)
• Automatické otevření dveří po sušení: ne
• Mechanický Glass Care systém na ochranu skla: ano
• Ochrana skla GlassShield: ano
• Samočistící filtr Self Clean: ne
• Držák na mytí vysokých sklenic: ne
• Koš na mytí sklenic: ano
• Držáky na mytí plechů: ano
• Držák na dlouhé předměty: ano
• SoftTouch potah pro šetrné mytí skleniček: ne
• Stabilnější a kvalitnější koše: ano
• Inovovaný tvar držáků pro zajištění dokonalejšího sušení: ano
• Inovovaná násypka: ano
• Robustní nová sprchovací ramena: ano
• Výškově nastavitelné držáky hrnků: ano
• Skládací držáky talířů v dolním koši: ano
• Soft Slide vedení košů: ne
• Rukojeť dolního koše: ne
• Změkčovač vody: ano
• Antibakteriální těsnění: ano
• LED světelná signalizace provozu na podlahu: ano
• Samonastavovací panty: ano (na dveře o hmotnosti 3–6 kg)
5/ Senzory
• Senzor čistoty vody: ano
• Senzor tvrdosti vody: ano
6/ Ukazatele
• Ukazatel leštidla: ano
• Ukazatel soli: ano
• Ukazatel průběhu programu: ano
7/ Programy a funkce
• Počet programů: 6+1
• InnerClean čištění myčky: ano
• Předmytí: ano
• Mini 30: ano
• Jemné 40: ne
• Eco 50: ano
• Quick and Clean: ne
• Auto 40-65: ano
• Intenzivní 70: ano
• BabyProtect: ne
• Wash@Once: ne
• Hygiena +: ne
• Mix wash: ne
• AquaFlex: ne
• Glass Care šetrné mytí skla: ne
• Clean & Shine: ne
• Quick & Shine: ano
8/ Přídavné funkce
• Express: ne
• Extra tichý: ne
• Extra sušení Steam Gloss: ano
• Super oplach: ne
• Fast+ zkrácení programu: ano
• Aqua Active (funkce Turbo Wash): ne
• Poloviční náplň: ano
• Aqua Intense - přídavné rameno pro dokonalé mytí: ne
• Mytí plechů Tray Wash: ano
9/ Rozměry a hmotnost
• Výška: 82 cm
• Šířka: 60 cm
• Hloubka: 55 cm

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA