Nahrávám...

BEKO BCHA275E2S

  • BEKO BCHA275E2S
SLEVA 17%
11.990s DPH
Na dotaz

Beko BCHA275E2S:

Chlazení s Active Fresh Blue Light

Moderní vestavná kombinovaná chladnička s beznámrazovou technologií No Frost bude pýchou vaší kuchyně. Technologie aktivního modrého světla prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny, zatímco antibakteriálně upravené těsnění přináší ochranu před nežádoucími mikroorganismy a pachy. Moderní a energeticky úsporné LED vnitřní osvětlení krásně osvítí každý kout chladničky. Akustický signál vás bude varovat, pokud necháte dveře chladničky otevřené.

Jistě oceníte také elektronické dotykové ovládání s LED kontrolkami a praktickou funkci rychlého chlazení, díky které lze rychle zchladit nově vložené potraviny. Směr zavírání dvířek si můžete doma změnit a přizpůsobit tak chladničku svým potřebám. Užitný objem chladničky činí 186 litrů a objem mrazničky se třemi zásuvkami je 69 litrů, což je ideální pro menší i střední domácnosti. Dle směrnic EU spadá tento spotřebič do úsporné energetické třídy A+.

UPOZORNĚNÍ - nábytková dvířka:
Upozorňujeme, že u většiny vestavných chladniček se počítá s tím, že zákazník si na spotřebič přidělá (nebo nechá přidělat truhlářskou firmou) desku odpovídající designu jeho kuchyňského/koupelnového nábytku. Nábytková dvířka nejsou se spotřebičem dodávána.
Beko BCHA275E2S má tyto přednosti:


No Frost
Již žádná námraza

Systém No Frost, kterým je vybaven tento spotřebič, eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče. Tento systém umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, jelikož vám odpadají starosti s odmrazováním. Navíc také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin.


Active Fresh Blue Light™
Přirozená chuť a delší čerstvost potravin

Moderní technologie aktivního modrého světla prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Toho je dosaženo tak, že díky Active Fresh Blue Light™ pokračuje proces fotosyntézy i u potravin uskladněných v chladničce. Je tak zabráněno množení bakterií a na ovoci a zelenině se netvoří plísně. Jednduše řečeno, vaše potraviny jsou lépe chráněny a zůstávají delší dobu v dobré kondici.


Energetická třída A+
Skladování potravin s vysokou úsporou energie

Tato chladnička Beko byla v souladu se směrnicemi Evropské unie zařazena do úsporné energetické třídy A+. Nejenže díky tomu ušetříte peníze za provoz, ale také přispějete k menší zátěži na životní prostředí.


LED osvětlení
Skvělá viditelnost, velká úspora energie

Tato chladnička Beko je vybavena moderním LED osvětlením, které dobře vypadá a zároveň krásně osvítí každý kout v chladničce, takže budete mít perfektní přehled o vašich potravinách. A díky tomu, že LED žárovka na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. A navíc se může pochlubit velmi dlouhou životností. (ilustrační obrázek)


Antibakteriální těsnění
Lepší podmínky pro vaše potraviny

Těsnění ve dveřích chladničky je obvykle těžké udržovat v čistotě, takže se stává rájem pro růst nežádoucích bakterií. Z toho důvodu je těsnění u této chladničky Beko obohaceno o antimikrobiální látky. Díky tomu zůstává těsnění bez přítomnosti bakterií a navíc vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů.


Signalizace otevřených dveří
Neplýtvejte zbytečně elektrickou energií

Pokud nedopatřením nedoveřte dvířka spotřebiče a nebo prostě jen zapomenete, akustický nebo optický signál (dle modelu) vás varuje, že jsou dveře chladničky otevřené příliš dlouho. Tato praktická funkce vám přináší klid v mysli a navíc zabrání plýtvání energií.

Automatické odmrazování
Menší starosti s údržbou chladničky

Tato chladnička je vybavena technologií automatického odmrazování, která udržuje zadní stěnu chladicí části spotřebiče bez námrazy. Pokud se v chladničce vytvoří námraza, dojde automaticky k jejímu odstranění. Odmražená voda stéká do odčerpávací trubice přes sběrnou nádobu na zadní straně spotřebiče. Chladničku tak už nemusíte tak odmrazovat ručně.


Výškově nastavitelné police
Větší flexibilita uspořádání chladničky

Díky výškově nastavitelným poličkám budete mít více možností uspořádání vnitřního prostoru chladničky. Díky tomu můžete do chladničky umístit i větší nádoby či objemnější potraviny. Uzpůsobte si chladničku dle svých potřeb. (ilustrační obrázek)

Zaměnitelné otvírání
Přizpůsobte chladničku své kuchyni

Pokud vám díky uspořádání vaší kuchyně nevyhovuje standardní pravé otvírání dveří chladničky, můžete si u této chladničky provést změnu směru otvírání. Pokud nezvládnete výměnu provést vlastními silami, můžete kontaktovat servis Beko. (ilustrační obrázek)

Vzhled a provedení

Umístění mrazáku
dole
Zaměnitelné otvírání
ano

Výkon

Mrazicí výkon
4 kg/24 hod.
Akumulační doba
13 hod.

Spotřeba

Energetická třída
A+
Spotřeba energie za rok
286 kWh/rok
Klimatická třída
SN-ST

Rozměry a hmotnost

Výška
178,1 cm
Výška výklenku (min.)
177,8 cm
Výška výklenku (max.)
178,8 cm
Šířka
54 cm
Šířka výklenku (min.)
56 cm
Hloubka
54,5 cm
Hloubka výklenku (min.)
55,5 cm

Objem

Čistý objem lednice
186 l
Čistý objem mrazáku
69 l

Hlučnost

Hlučnost
40 dB

Funkce a vybavení

Systém No Frost
ano
Oddělená regulace
ne
Počet kompresorů
1
Přihrádek mrazáku
3
Displej
ne
Super mrazení
ano
Antibakteriální ochrana
ano
Nulová zóna
ne
Ventilátor
ne
Varovný signál lednice
ano
Varovný signál mrazáku
ano
Výrobník ledu
ne
Wi-fi připojení
ne

Další

EAN
8016361877696
Český návod
ano
Distribuce
oficiální pro ČR
Záruka
24 měsíců

Detailní parametry a funkce:

• Vestavná kombinovaná chladnička No Frost
• Energetická třída A+
• celkový objem chladničky: 186 litrů
• včetně 19 l přihrádky na čerstvé potraviny
• objem mrazničky: 69 litrů
• spotřeba el. energie: 286 kWh/ rok
• mrazicí kapacita: 4 kg
• akumulační doba: 13 hodin
• klimatická třída: SN-ST
• hlučnost: 40 dB
• LED vnitřní osvětlení
• Active Fresh Blue Light
• kluzné panty
• Quick Fridge - rychlé chlazení
• zvuková signalizace otevřených dveří
• skleněné police
• antibakteriálně upravené těsnění
• možnost otočení dveří
• rozměry (VxŠxH): 178,1 x 54 x 54,5 cm

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA