Nahrávám...

AEG Mastery BSK782320M design Horizon

SLEVA 11%
DOPRAVA ZDARMA
  • Trouby dle typu instalace : Vestavné
  • Energetická třída : F (dříve A+)
  • Parametry trouby : Horkovzdušný ohřev , Parní pečení , Teleskopické výsuvy , Teplotní sonda
  • Trouby dle výšky : Standartní 60 cm
Prosím zvolte variantu
33.490s DPH
Na dotaz

Vyžádejte si CashBack 2500 Kč ZDE

 

S troubou SteamBoost vybavenou parními režimy vytěžíte z pokrmů ještě více chutí. Funguje stejně jako tradiční trouba, ale k obvyklým funkcím navíc přidává benefity páry. Příprava jídla díky tomu bude zábavnější než dřív.

 

PŘIPRAVUJTE POKRMY TAK, JAK VÁM NEJVÍC CHUTNAJÍ Teplotní sonda, která průběžně měří teplotu ve středu vašeho pokrmu, vás upozorní, až bude vaše jídlo hotové. Jaké propečení masa preferujete? Ať už rare, medium nebo well done, sonda ho za vás vždy ohlídá.PŘIPRAVUJTE POKRMY TAK, JAK VÁM NEJVÍC CHUTNAJÍ

Teplotní sonda, která průběžně měří teplotu ve středu vašeho pokrmu, vás upozorní, až bude vaše jídlo hotové. Jaké propečení masa preferujete? Ať už rare, medium nebo well done, sonda ho za vás vždy ohlídá.

 

 

 

ROVNOMĚRNÉ PROPEČENÍ V KAŽDÉM SOUSTU Efektivní využívání energie znamená i efektivní vaření. Nový systém proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Trouba se rychleji vyhřeje a teplota pečení může být až o 20 % nižší. Tím šetříte čas i energii.ROVNOMĚRNÉ PROPEČENÍ V KAŽDÉM SOUSTU

Efektivní využívání energie znamená i efektivní vaření. Nový systém proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Trouba se rychleji vyhřeje a teplota pečení může být až o 20 % nižší. Tím šetříte čas i energii.

 

 

 

TICHÉ A KOMFORTNÍ DOVÍRÁNÍ DVÍŘEK Technologie tlumeného zavírání zajišťuje, že se dvířka trouby vždy lehce a tiše zavřou. Trouba tak kombinuje atraktivní vzhled s praktickými funkcemi a skvělým výkonem.

TICHÉ A KOMFORTNÍ DOVÍRÁNÍ DVÍŘEK

Technologie tlumeného zavírání zajišťuje, že se dvířka trouby vždy lehce a tiše zavřou. Trouba tak kombinuje atraktivní vzhled s praktickými funkcemi a skvělým výkonem.

 

 

 

 

 

VĚTŠÍ PLOCHA PLECHU, VÍCE PORCÍ

Méně není vždy více, obzvláště u chutných dobrot z trouby. S XL plechem na pečení, jehož plocha je o 20 % větší než u plechů standardních rozměrů, upečete více dobrot, kterými můžete nadchnout své hosty.

 

 

 

Se zakoupením tohoto produktu od nás dostanete jako dárek KUCHAŘKU PEČENÍ V PÁŘE.

Klíčové specifikace

Typ výrobku: Vestavná pečící trouba

Systém tepelné úpravy: Fan + Ring + Steam

Materiál vnitřku trouby: Steam

Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 590x560x550

Vnitřní objem (l): 70

Rozměry (mm): 594x595x567

Max. příkon (W): 3500

Specifikace

Vložené recepty

Vícejazyčný displej

Paměťové funkce pro často používaná nastavení

Automatické váhové programy

Funkce rychlého zahřátí trouby

Funkce automatického bezpečnostního vypnutí

Elektronické dotykové ovládání

Halogenové osvětlení

Tlumené dovírání dvířek: Automatika zavírání dvířek zajišťuje bez námahy bezpečnou, behlučnou a šetrnou funkci. Dvířka trouby stačí mírně popostrčit a zavřou se automaticky.

Vestavná trouba

Barva: nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů

Automatické osvětlení na otevření dveří

Přehledný nákres označení pečících úrovní uvnitř trouby

Integrovaná parní funkce

Zastavení horkovzdušného větráku při otevření dveří

Dětská bezpečnostní pojistka: Dětská pojistka chrání před náhodným sepnutím spotřebiče.

Chladící ventilátor: Chladící ventilátor se spouští automaticky když je spuštěna trouba. Ochlazuje elektronické komponenty a tím je chrání.

Pečicí teplotní sonda: Teplotní sonda je podstatná pro rozhodnutí, zda je již pokrm připraven. Je přímo spojena s ovládacím panelem a pracuje jako teploměr. Zasunete sondu do středu masa nebo ryby, nastavíte teplotu a až bude pokrm upečen tak, jak si přejete, budete na to upozorněni.

Indikace zbytkového tepla

Elektronická regulace teploty

Snadno omyvatelné dveře

Automatická nabídka teplot

Multifunkce

Teleskopický výjezd

Speciální houba pro snadné odstranění zbylé vody z pečení

Výkon

Systém tepelné úpravy: Fan + Ring + Steam

Materiál vnitřku trouby: Steam

Instalace

Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 590x560x550

Rozměry (mm):: 594x595x567

Teplotní sonda

Alternativní produkty

Máme zkušenosti

Jsme ryze český internetový e-shop založený v roce 2004. V segmentu vestavných spotřebičů a kuchyňského vybavení máme přehled. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou

Odborně Vám poradíme

Díky odborným školením, která pravidleně navštěvujeme, Vám vždy poskytneme nejaktuálnější informace a nabídneme optimální řešení Vašich požadavků

Individuálně nabídneme

Vybavujete kuchyň? Starosti s typem spotřebičů, jejich funkčností a výbavou nechte na nás. Napište nám Vaše přání a představy

Nadstandardní služby

Objednané spotřebiče pro Vám zdarma naskladníme a dodáme na konkrétní domluvené datum. Dopravu od nás máte na většinu spotřebičů ZDARMA