Nahrávám...

Aktuality

Nové indukční varné desky Electrolux

06.08.2018 | Aktuálně

Značka Electrolux představila zcela nový design varných desek a my je nabízíme za skvělé akční ceny.

Prohlédněte si indukční varné desky Electrolux. Varné zóny jsou nově označeny symbolem připomínajícím větrné mlýny a jsou pojmenovány Windmill.

Varné desky Electrolux vynikají mezi ostatní konkurencí dokonalým jednoduchým intuitivním ovládáním Roadrunner, které můžeme označit jako posuvné dotykové ovládání každé zóny zvlášť. Indukční varnou desku je nutné rychle a přesně ovládat a proto jistě každý kuchař uvítá tento typ ovládání. Už žádné označování zóny, kterou chcete ovládat a následné klikání až na požadovaný výkon. Ovládání jedním stiskem, to je nové ovládání Roadrunner od Electrolux.

Flexi zóna, nebo-li spojení dvou zón v jednu velkou nabídne velkou variabilitu varné desky. Využít můžete na velkou pánev, oválný pekáč, nebo třeba Gril Pancha. Díky Flexi zóně nemusíte například omáčku z pekáče z trouby přelévat do jiného hrnce, ale můžete využít přímo pekáč pro redukci tekutiny, dodělání sosu, či omáčky na varné desce s Flexi zónou.

Další zcela sofistikovanou funkci představují modely s Flexi Bridge, kdy můžete pouhým posunem hrnce snížit, nebo zvýšit výkon. Flexi Bridge je nastavena tak, že v jednotlivých částech varné zóny je přednastavena jiná teplota a vy to můžete velice jednoduše využít.

Některé varné desky Electrolux je možné automaticky propojit s některým z odsavačů par Electrolux. Funkce je nazvaná Hob2Hood. Zapnete-li varnou desku, začne odsavač par automaticky odsávat. Zvyšujete-li výkon varné plotny, nebo zapnete-li více varných ploten, odsavač reaguje a zvyšuje, nebo snižuje výkon odsávání. 

Vyberte si to nejlepší do Vaší kuchyně od značky Electrolux, rádi Vám budeme s výběrem nápomocni.

Volat můžete kdykoli na 608 20 50 31, nebo mailem.

 

Indukční varná deska šíře 80 cm s Flexi zónou

Indukce s funkcí FlexiBridge

Hob2Hood varná deska + odsavač par

Varná deska šíře 90 cm EHH9967FOZ

zpět na předchozí stránku