Nahrávám...

Aktuality

Spotřebiče Whirlpool jsou jedničkou na českém trhu se spotřebiči

03.04.2018 | Aktuálně

Celosvětově proslulá značka spotřebičů Whirlpool existuje již více jak 100 let a po celou dobu své činnosti vybavuje milióny domácností kvalitními domácími spotřebiči.

Skvělý poměr cena/výkon, dokonalé technologie, promyšlený design, a skvělé renomé řadí velké domácí spotřebiče i vestavné spotřebiče Whirlpool mezi nejžádanější a nejprodávanější. 

I my Vám nabízíme celou řadu spotřebičů Whirlpool za nejlepší možné ceny. Spotřebiče dobře známe, můžeme do detailů vysvětlit jednotlivé funkce i fungování jednotlivých programů a technologií, proto od nás vždy nakoupíte přesně to co chcete a co budete moci prakticky využít.

Chytré technologie 6. smysl u myček, praček, či vestavných trub a lednic ušetří Váš čas, elektrickou energii, vodu, prací prostřeky a mnoho dalšího.

Nové spotřebiče by měly být nejen funkční a úsporné, ale i krásné a skvěle propracované. A právě značka Whirlpool se na design zaměřila. Renomovaní návrháři vytvořili několik designových řad, které se prolínají od vestavných trub, přes mikrovlnné trouby a varné desky až k odsavačům a je možné si vybrat přesně ten design, který bude ladit s ostatním interiérem.

Whirlpool, jako jedna z mála značek, nabízí ucelený sortiment bílých a černých spotřebičů. Speciální řada jsou rustikální modely, o které je nebývalý zájem. 

Nejvýhodněji nakoupíte vestané spotřebiče Whirlpool, oslovíte-li nás prostřednictvím POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE, nebo si sami sestavte VESTAVNÝ SET z naší široké nabídky za opravdu příznivé ceny.

Se spotřebiči Whirlpool budete vždy spokojeni.

rustikální design Whirlpool

kompaktní spotřebiče z řady Whirlpool ABSOLUT

krásně ladí...

zpět na předchozí stránku