Nahrávám...

Aktuality

Výsuvné elektrické zásuvky do kuchyně, kanceláře, či dětského pokoje

27.03.2018 | Aktuálně

Stále větší důraz na detail i požadavky zákazníků na praktické vlastnosti jejich obytného prostoru nutí i nás nabízet širokou a stále sofistikovanější škálu chytrých spotřebičů a praktického vybavení do domácnosti. Praktické řešení pro každou kuchyň, kancelář, nebo třeba dětský pokoj je osadit moderní elektrické zásuvky, osazené mnoha variantami připojení.

Mezi velmi žádané patří eletrické zásuvky, které je snadné zabodovat do kuchyňské linky, kancelářského stolu, nebo jiného nábytku. V současné době už nestačí zásuvkové lišty osazené pouze několika zásuvkami na 230 V. Požadavky zákazníků jsou také na USB a datové připojení.

Zásuvkové lišty nabízíme od několika osvědčených výrobců. Mezi nejprodávanější patří německé výsuvné zásuvky Schulte EVOLINE. Dále výrobky německé firmy Bachmann, francouzské OTIO, nebo velmi úspěšný český výrobce PanCONNECT.

Elektrické zásuvky nabízíme v mnoha designech a s různým způsobem montáže a použití. Známé jsou zejméma výsuvné elektrické zásuvky. Oblibu si získali i otočné panely s různým osazením, nebo špičkově zpracované a na zakázku osazované vestavné elektrické zásuvky PanCONNECT.

Využijte i vy do nové kuchyně, či jiného prostoru, moderní řešení a pořiďte si zabudované elektrické zásuvky s možností mnoha variant osazení. Detail dělá celek a detail v podobě výsuvné, nebo jiné podobné zásuvky, jistě oceníte.

Rádi Vám s výběrem vhodné elektrické zásuvky poradíme a zodpovíme i jakékoli případné doazy k této prolematice. Máme bohaté zkušenosti.

otočná elektrická zásuvka Bachmann

inteligentní a nenápadné řešení na kancelářském stole

výsuvné elektrické zásuvky je možné zabudovat i do horních skříněk

Evoline výsuvná zásuvka

zpět na předchozí stránku