Nahrávám...

Aktuality

Kvalitní spotřebiče Concept

01.03.2018 | Aktuálně

Buďte v pohodě s kuchyňskými spotřebiči Concept. Kvalitní a cenově dostupné vestavné spotřebiče Concept jsou ty pravé do každé kuchyně.

Pan Jindřich Valenta založil značku Concept již v roce 1991 a začínal s nabídkou rychlovarných konvic a konvektorů. Postupně se firma rozrostla a od roku 2008 začala pod značkou Concet dodávat na český trh i velké spotřebiče. Díky poctivému přístupu majitele a jeho týmu, rozvoji a kvalitě jednotliých modelových řad a skvělému poměru cena/výkon jsou spotřebiče Concept čím dál žádanější a my je s radostí nabízíme.

Značka Concept připravila krásné ucelené řady vestavných spotřebičů v nerez provedení design SIMFONIE, ale i v designové řadě White bílé sklo, nebo luxusní Black černé sklo. Velmi atraktivní design, perfektní provedení, příznivé ceny, skvělá praktická výbava jednotlivých modelů. 

Spotřebiče Concept rádi představíme, podrobně vysvětlíme jejich funkce a nabídneme modely, které budou vyhovovat každému jednotlivému zákazníkovi. Budete-li vybírat celou sadu spotřebičů, nabídneme ty nejlepší ceny na trhu. Vyberte si sami z naší nabídky vestavných setů právě značku Concept, nebo vyplňte POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, my Vám optimální sadu nabídneme a naceníme. Spotřebiče Concept Vám DOVEZEME ZDARMA až do domu.

 

řada Black

řada White

design SIMFONIA

detail ovládacího panelu trouby

zpět na předchozí stránku