Nahrávám...

Aktuality

Individuální cenové nabídky - nejvýhodnější sestavy spotřebičů pro všechny

22.02.2018 | Aktuálně

Nabízíme všem, kteří uvažují o nových kuchyňských spotřebičích, sestavení optimální sady vestavných spotřebičů za nejlepší možné ceny s kompletním odborným poradenstvím.

Stačí vyplnit jednoduchý  POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, zanechat na sebe kontakt a my pro Vás zpracujeme nabídky v několika variantách, vždy přesně podle požadavků každého konkrétního zákazníka. Umíme nabídnout levné sestavy například do nájemních bytů, skvělé sestavy s optimálním poměrem cena/výkon, ale i špičkově vybavené modely s nejnovějšími technologiemi. Perfektně známe  parní trouby, indukční varné desky, vinotéky i všechny další kuchyňské, zejména vestavné spotřebiče

O naše zákazníky máme zájem, každému se maximálně věnujeme a snažíme se nabídnout přesně to co požaduje a co může optimálně ve své kuchyni využít. Individuální požadavky vždy zapracujeme do naší nabídky a vše se zákazníky konzultujeme. Jsme schopni sdělit maximum informací nejen ohledně výbavy a funkčnosti jednotlivých modelů, ale i ohledně zabudování a  připojení jednotlivých spotřebičů.

Napište nám, zavolejte, nebo vyplňte připravený jednoduchý formulář. Ozveme se Vám co možná nejdříve a budeme se Vám plně věnovat. Těšíme se na Vaše poptávky.

Za www.vestavba.cz Ing. Monika Novotná 608 20 50 31

zpět na předchozí stránku