Nahrávám...

Aktuality

Největší vestavná lednice

12.02.2018 | Aktuálně Whirlpool SP40 801 EU

Zařizujete novou kuchyň a potřebujete nové vestavné spotřebiče. Samozřejmě nesmí chybět kvalitní a dostatečně velká lednice.

Máme pro vás zcela unikátní mimořádně prostorný model s objemem 400 l od značky Whirlpool v energetické třídě A+. Chladnička Whirlpool SP40 801 EU disponuje 299 l v chladícím prostoru a 101 l v mrazničce, což je až o 40 % více, než běžné vestavné lednici. Její vnější rozměry jsou šíře 70 cm a výška 193,5 cm, což činí tento model naprosto největší na českém trhu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Chytré technologie pronikly i do domácích spotřebičů a i značka Whirlpool je velmi úspěšně implementuje do všech spotřebičů.

Uvedená vestavná lednice je vybavena technologií 6. smysl Fresh Control, která zajistí ideální vlhkost a teplotu. 

Případnou námrazu zlikviduje během jedné minuty systém StopFrost. Další chytrá technologie FreezeControl neustále reguluje teplotu v mrazáku.

Samozřejmostí je LED osvětlení a elektronické ovládání. 

MÁME PŘEHLED A DĚLÁME SVOJI PRÁCI RÁDI, kontaktujte nás rádi Vám odpovíme Vaše případné dotazy.

Senzorová technologie chlazení 6.smysl Fresh Control. Technologie 6.smysl Fresh Control aktivně kontroluje vnitřní vlhkost pro čtyřikrát delší čerstvost potravin, ideální teplotu obnovuje až pětkrát rychleji.

chladící prostor 299 l

mrazící prostor 101 l

technický výkres - vnější rozměry 700 * 1935 mm

zpět na předchozí stránku