Nahrávám...

Aktuality

Kurzy pečení v parních troubách ZDARMA

30.01.2018 | Aktuálně

Parní trouby jsou jedinečné, a byste se o jejich vlastnostech a "dovednostech" mohli sami přesvědčit, můžete navštívit KURZY VAŘENÍ V PARNÍCH TROUBÁCH ZDARMA.

Váháte-li, zda si pořídit skutečnou parní troubu - domácí konvektomat, vřele vám doporučujeme kurz navštívit a zhlédnout a vyslechnou informace přímo od profesionálů.

Přihláření do kurzu AEG ZDE a do kurzu Electrolux ZDE, zaregistrujte se! Odborníci na slovo vzatí předvedou, i s pomocí návštěvníků kurzu, jak používat a hlavně dokonale využívat parní troubu, ale i indukční varné desky, nebo nádobí, které je součástí dodávky parní trouby, nebo je možné si jej zakoupit. Jedná se o velmi kvalitní nerezové nádobí.

Účastníci kurzu mohou samozřejmě vyzkoušet ovládání trub, mohou se zeptat na vše co je zajímá ohledně vaření, nejenom k daným parním troubám. Na kurzu se seznámíte i s přípravou jídel metou SousVide - ve vakuu a parní troubě. Na kurzu ochutnáte vynikající pokrmy, které si budete moci připravit i doma.

99% návštěvníků kurzu buď již parní troubu vlastní a rozšíří si tímto kurzem své obzory a nabere inspiraci pro zdravou a jednoduchou přípravu pokrmů, nebo si troubu objedná, neboť jde o opravdu povedené spotřebiče s velmi praktickým využitím. Doporučujeme parní trouby AEG a parní trouby Electrolux. Kvalitní spotřebiče vyrobené v německém Rottenburgu jsou zárukou kvaity, spolehlivosti a trvanlivosti.

Rádi Vám budeme s výběrem parní trouby nápomocni. Naše zkušenosti při téměř každodenním používání Vám rádi sdělíme a vysvětlíme opravdové podrobnosti, které drtivá většina prodejců nemá.

Ke každé parní troubě od nás dostanete krásnou kuchařku s mnoha inspirativními recepty z běžně dostupných surovin.

Vaření zdar!

záběry jednoho z kurzů

parní trouba v akci

příprava SousVide

luxusní pokrm

zpět na předchozí stránku