Nahrávám...

Aktuality

Indukční desky AEG s Fry Assist

10.01.2018 | Aktuálně

Trendem současné doby je zdravé vaření. Nejen správné potraviny ve správnou dobu, ale i způsob úpravy jsou velmi důležité. Domácí spotřebiče s chytrými funkcemi můžou ke zdravé přípravě pokrmů výrazně pomoci.

Spotřebiče AEG jdou s dobou a naučíte-li se využívat chytrou výbavu jednotlivých modelů, bude příprava pokrmů snadnější a zdravější.

Některé indukční varné desky AEG jsou vybaveny funkcí Fry Assist. Tato funkce umožní nastavení správné teploty pro smažení s velmi malým množstvím tuku, nebo i bez tuku. Pro jednotlivé potraviny jsou doporučeny optimální stupně pro přípravu. Díky Fry Assist se připravované pokrmy nepřipálí, tuk se nepřepálí a výsledek je skvělý.

BENEFITY:

Spolehlivost:
Výborné výsledky při smažení, konzistentně a automaticky.

Jednoduchost:
Nastavení ideální teploty pro jídlo, které chcete připravovat, tuto teplotu pak deska automaticky udržuje po celou dobu potřebnou k přípravě

Pohodlí:
Teplotu není třeba neustále upravovat

Univerzálnost:
Funkci FryAssist lze použít s JAKÝMKOLI typem kvalitní indukční pánve včetně AEG Plancha

Doporučujeme varné desky s Fry Assist . Nabídnout vám můžeme HK894400FG černé provedenení, nebo ve světlém provedení champagne HK894400FS, případně velmi praktickou indukční varnou desku HKM85411FB.

K chytrým spotřebičům s možností zdravé přípravy jídel patří parní trouby. Díky vaření v páře, nebo přečení s párou si potraviny zachovají vitamíny, svoji přirozenou chuť, není nutné tolik solit. V parní troubě můžete hotové pokrmy i ohřívat a je to jistě zdravější, než v mikrovlnné troubě. I doba ohřevu se pohybuje od 5-10 minut.

Vybetre si z naší nabídky. Doporučujeme vestavné spotřebiče AEG a Electrolux, doporučujeme kvalitní spotřebiče s vynikajícím poměrem cena/výkon.

zpět na předchozí stránku