Výsuvné elektrické zásuvky EVOLINE


Akce

Hodnocení zákazníků

17.10.2014
"Po porovnání cen zboží v dalších obchodech a hlavně dobré reference od zákazníků. Rychlá komunikace. Obchod již doporučuji. Již z pohledu má tento obchod příjemné a důvěryhodné stránky pro tento rodinný podnik"
Pro: "přehledné web stránky velmi příjemné ceny za kvalitní zboží v porovnání s jinými obchody dobrá komunikace ze strany obchodu"

16.10.2014
"Dobrá cena. Velmi dobrá komunikace. Obchod doporučuji."
Pro: "Seriózní, vstřícné jednání."

03.10.2014
"Po vybalení zboží se vyskytly nesrovnalosti. Poslala jsem do obchodu mail a vše ihned řešili. Maximální spokojenost! A navíc zboží dorazilo úžasnou rychlostí!"

Proč nakupovat u nás

Novinky

Nové logo značky BEKO bylo představeno na veltrhu IFA v Berlíně a značí velký rozmach a růst. Nové modely spotřebičů BEKO přinášejí nové technologie, úspory a mnohé i záruku 5 let.


Vestavné spotřebiče patří do každé kuchyně a my Vám nabízíme nepřeberné množství kombinací přesně podle Vašich požadavků za ty nejlepší ceny, včetně odborného poradenství.


Velmi praktický doplněk do kuchyně, kanceláře, či dětského pokoje to je výsuvná elektrická zásuvka Evoline. Nyní v nabídce i s LED podsvícením, nebo s datovými přípojkami. Vyberte si z naší bohaté nabídky.


Poradna

Certifikáty

Tagy