Výsuvné elektrické zásuvky EVOLINE


Akce

Hodnocení zákazníků

18.05.2015
"zboží přišlo poškozené, ale obchod rychle zařídil výměnu a zpětný odvoz, Takže převládá spokojenost."

11.03.2015
"Vybrali jsme si pračku, v tomto obchodě byla za velmi dobrou cenu, a obchod má dobré recenze, tak jsme pračku objednali. Obratem vše potvrdili a sdělili datum dodání, což bylo za 3 dny. Večer předem ještě vše potvrdila přepravní společnost. Pak vše proběhlo přesně dle domluvy, pračka dorazila v pořádku a pečlivě originál zabalená. Takže jsme spokojení a vesele pereme. Obchod s čistým svědomím komukoliv doporučuji:-) Svoji roli hrálo také to, že se tento eshop vyjadřuje ke každé jednotlivé recenzi, což je mně osobně velmi sympatické a ještě jsem se s tím nesetkala, i když na netu nakupuji velmi často a v podstatě všechno."
Pro: "dobrá cena rychlost dodání dobrá komunikace spolehlivost"

Proč nakupovat u nás

Novinky

Novinky pro rok 2015 jsou excelentní. Zcela nový design trub a mikrovlnných trub, nové praktické funkce pro jednodušší přípravu pokrmů. Úsporné myčky i chladničky či extra rychlé indukční varné desky pro pohodu ve Vaší kuchyni.


Nové trouby i mikrovlnné trouby Siemens splní všechny Vaše požadavky a předčí očekávání při přípravě jakéhokoli pokrmu. Obsluha jednoduchá, intuitivní, výsledky dokonalé. Doporučujeme!


Jedinečný a nepostradatelný pomocník do každé kuchyně je kvalitní kuchyňský robot. Zamýchá, našlehá, umele, nastrouhá a zvládne i domácí těstoviny. V kuchyni budete za hvězdu i díky dokonalému robotu značky Electrolux.


Poradna

Certifikáty

Tagy