Výsuvné elektrické zásuvky EVOLINE


Akce

Hodnocení zákazníků

17.04.2014
"Obchod jsem si vybral na základě recenzí. Zkušenost je velmi dobrá, pracovníci jsou komunikativní, což je důležité. Obchod bych ostatním doporučil vzhledem k okamžité a vstřícné komunikaci."
Pro: "Přehledná nabídka zboží. Nákup proveden na základě recenzí."

16.03.2014
"Sháněla jsem nový dřez do kuchyně, stránky obchodu jsou přehledné, informace podle mě úplné a velice dobře hodnotím možnost komunikace s pracovníky firmy. Potřebovala jsem změnit termín dodání, všechno proběhlo jednoduše a úspěšně. Pracovníci firmy, která zajišťuje dopravu, byli velmi příjemní."
Pro: "Možnost telefonicky se domluvit s pracovníky obchdu Možnost změny dodací lhůty"

14.03.2014
"Nakupoval jsem zde poprvé. Vybrané zboží bylo za dobrou cenu a vzhledem k situaci na trhu i s přijatelnou dodací lhůtou, která byla dodržena. Komunikace se zástupci firmy velmi dobrá. Na základě své prozatím jednorázové zkušenosti mohu tuto rodinnou firmu doporučit !"

Proč nakupovat u nás

Novinky

Horkovzdušné trouby s možností využití páry od značek AEG a Electrolux, to je špička mezi troubami s dokonalými výsledky pečení. Při využití páry i suchého pečení dosáhnete dokonalých chutí.


Spotřebiče Siemens to jsou kvalitní, špičkově zpracované, skvěle vybavené značkové spotřebiče. Čím víc spotřebičů tím nižší cena za kus. Přesvědčte se!!! Jen u si můžete vybrat sestavu podle Vašich představ.


Unikátní služba, kterou využilo již mnoho zákazníků. Oslovte nás, sdělte nám své požadavky na spotřebiče, preferovanou značku, předpokládanou investici a my Vám zpracujeme podrobnou nabídku.


Poradna

Certifikáty

Tagy