Výsuvné elektrické zásuvky EVOLINE


Akce

Hodnocení zákazníků

17.10.2014
"Po porovnání cen zboží v dalších obchodech a hlavně dobré reference od zákazníků. Rychlá komunikace. Obchod již doporučuji. Již z pohledu má tento obchod příjemné a důvěryhodné stránky pro tento rodinný podnik"
Pro: "přehledné web stránky velmi příjemné ceny za kvalitní zboží v porovnání s jinými obchody dobrá komunikace ze strany obchodu"

16.10.2014
"Dobrá cena. Velmi dobrá komunikace. Obchod doporučuji."
Pro: "Seriózní, vstřícné jednání."

03.10.2014
"Po vybalení zboží se vyskytly nesrovnalosti. Poslala jsem do obchodu mail a vše ihned řešili. Maximální spokojenost! A navíc zboží dorazilo úžasnou rychlostí!"

Proč nakupovat u nás

Novinky

První pračka se sušičkou s tepelným čerpadlem A-40% od AEG L99695HWD a DOPRAVA ZDARMA. Překoná Vaše přestavy. V jednom spotřebiči vyperete a vysušíte za minimum nákladů. Ušetříte čas i peníze. To musíte mít.


Nové logo značky BEKO bylo představeno na veltrhu IFA v Berlíně a značí velký rozmach a růst. Nové modely spotřebičů BEKO přinášejí nové technologie, úspory a mnohé i záruku 5 let.


Vestavné spotřebiče patří do každé kuchyně a my Vám nabízíme nepřeberné množství kombinací přesně podle Vašich požadavků za ty nejlepší ceny, včetně odborného poradenství.


Poradna

Certifikáty

Tagy