Výsuvné elektrické zásuvky EVOLINE


Akce

Hodnocení zákazníků

11.03.2015
"Vybrali jsme si pračku, v tomto obchodě byla za velmi dobrou cenu, a obchod má dobré recenze, tak jsme pračku objednali. Obratem vše potvrdili a sdělili datum dodání, což bylo za 3 dny. Večer předem ještě vše potvrdila přepravní společnost. Pak vše proběhlo přesně dle domluvy, pračka dorazila v pořádku a pečlivě originál zabalená. Takže jsme spokojení a vesele pereme. Obchod s čistým svědomím komukoliv doporučuji:-) Svoji roli hrálo také to, že se tento eshop vyjadřuje ke každé jednotlivé recenzi, což je mně osobně velmi sympatické a ještě jsem se s tím nesetkala, i když na netu nakupuji velmi často a v podstatě všechno."
Pro: "dobrá cena rychlost dodání dobrá komunikace spolehlivost"

24.02.2015
"Takhle si představuji dobrý internetový obchod"

Proč nakupovat u nás

Novinky

Jedinečný a nepostradatelný pomocník do každé kuchyně je kvalitní kuchyňský robot. Zamýchá, našlehá, umele, nastrouhá a zvládne i domácí těstoviny. V kuchyni budete za hvězdu i díky dokonalému robotu značky Electrolux.


Exklusivní chladničky Liebherr za exklusivní ceny s plnou zárukou od prověřeného dodavatele. Lednice Liebherr disponují nejnovějšími technologiemi, které zajistí dlouhou čerstvost potravin, a minimální spotřebu energie.


Prodloužená záruka 24+36 měsíců Philco platí na všechny vestavné i volně stojící modely. My Vám však nabídneme i individuální sestavu za ještě výhodnější ceny.


Poradna

Certifikáty

Tagy